Álláshirdetés

Cégünk kapacitásának bővítése miatt munkatársat keres csomagoló pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • anyagok, termékek csomagolásának előkészítése;
  • anyagok, termékek dobozokba, raklapra, zsákokba, kartonokba, rekeszekbe, konténerekbe és egyéb csomagoló anyagokba csomagolása;
  • a becsomagolt áruk címkézése, mozgatása.

Elvárások:

  • precizitás, következetesség, gyorsaság
  • csapatmunka
  • kreativitás, kézügyesség
  • figyelem, koncentráció, jó számolási készség
  • önállóság
  • felelősségvállalás
  • monotonitástűrő képesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • bejelentett munkaviszony
  • azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: 4800 Vásárosnamény, Nyíregyházi út 25.

Ha szeretnél te is egy dinamikusan fejlődő vállalat és csapat tagja lenni, fényképes önéletrajzodat küld el a frontalit@namenynet.hu e-mail címre vagy személyesen is leadhatod a fent megadott címen. Az álláshirdetéssel kapcsolatban a 06-20/367-6990-es telefonszámon érdeklődhetsz! Várjuk jelentkezésed!

Leave Comment

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük